MAGARA

Mağara Fotoğraf ve Prodüksiyon ekibi; reklam fotoğrafçısı ve fotoğraf eğitmeni Muammer Yanmaz yönetiminde, fotoğrafın çeşitli alanlarında uzman profesyonellerin bir araya gelmesi ile kuruldu. 

Ekip; Şirket yöneticileri, PR etkinlikleri, reklam, portre, konsept/kurgu, sahne, still life, editoryal ve lifestyle gibi farklı kategorilerde deneyimini, ajansların ve çeşitli sektörlerden markaların hizmetine sunuyor.

Mecidiyeköy'deki 300 metrekare tam donanımlı stüdyosunda faaliyet gösteren Mağara Fotoğraf ve Prodüksiyon, stüdyonun yanı sıra, dış mekanlarda da müşterilerine özel çözümler üretiyor.


Referanslar:

Akfen, Aksigorta, Aktif Bank, Bilkom, Bosch, Brissa, Duck Ajans, Ege Kimya, Enka, Fayda, Garanti Emeklilik, Haus Ajans, HP, IBM,  İKSV, İnvest Az, İş Sanat, İTÜ, İzvar, Lucca, Macro Center, Marjinal, Mercer, Microsoft, Migros,  Motto Ajans, Novartis, Nvidia, Panasonic, Petra, Petrol Ofisi, Pitstop, Pfizer, Riot Games, Roche, Samsung, Servier, TEB, TEB Arval, Ted, Tekfen,  Teleperformance, UPM, Ünlü & Co.


Powered by SmugMug Owner Log In